Birdirbir çocuk tiyatrosu | Etkinlikler / Basın
Birdirbir çocuk tiyatrosu. Tiyatro İstanbul. İstanbul özel tiyatroları. İstanbul Tiyatro. Temaşa. Akademi temaşa. İstanbul temaşa.
Birdirbir çocuk tiyatrosu. İstanbul tiyatro, İstanbul Temaşa Tiyatroları. İstanbul çocuk tiyatrosu. Birdirbir çocuk tiyatrosu. Akademi temaşa İstanbul
3928
page,page-id-3928,page-child,parent-pageid-3658,page-template,page-template-blog-template3-php,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

Etkinlikler / Basın

Çocukların Şekerpan Mutluluğu

22 Kas 2015, Posted by senay cevrioğlu in Uncategorized

MEC_2227_1600x1067Göktürk Kültür Sanat Merkezi, çocuk tiyatrolarına ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Merkez’de bu hafta sonu sergilenen ‘’Şekerpan’’ adlı çocuk tiyatrosu Eyüplü çocuklardan büyük ilgi gördü.

 

Bilal Aydoğdu’nun yazdığı Şekerpan tiyatro oyununda, Peter Pan ve Wendy, var olmayan ülkede yaşayanların çocuk olarak kalmasını sağlayan sihirli taşı kaybeder. Bu taş dünyada kötü bir yetişkinin eline geçerse çocukların bütün yaşam isteğini alacaktır. Bu yüzden taşı aramaya başlarlar.

 

Burcu Taş’ın yönettiği, Adnan Mehmet Ali Aslan, Betül Özkaya, Efe Teker, Vedat Arıcan, Melis Çalgı’nın rol aldığı tiyatro oyunu, ayakta alkış aldı.


ckm 2
 ckm1                                         Caddebostan Kültür Merkezi’nde Kasım Ayında Sahne Alıyoruz..

 15 KASIM PAZAR SAAT:13:00 Çizgi Diyarında Bir Gün
 15 KASIM PAZAR SAAT:15:00 Mikrop İle Köpük

 Biletler Mybilet ve Gişe’de Gişe Tel: 0216 467 25 68

 Biletlerinizi CKM gişesinde Kredi Kartınız ile alabilirsiniz.

 Ayrıca Mybilet.com üzerinden sıra beklemeden istediğiniz koltuğu online olarak tek  tuşla alabilirsiniz..

 

Kaybolan Afacan Eyüp’teydi

28 Eki 2015, Posted by senay cevrioğlu in Uncategorized

 

KAYBOLAN AFACAN

17 Ekim 2015

Eyüp Belediyesi 2015-2016 Kültür ve Sanat Etkinlikleri yeni sezonuna “Kaybolan Afacan” adlı çocuk tiyatro oyunuyla başladı.       Eyüp Kültür ve Sanat Sezonunun ilk tiyatro oyunu “Kaybolan Afacan” çocuklardan büyük rağbet gördü. Eyüp Kültür ve Sanat Merkezi’nde sergilenen oyun, minik izleyicilere heyecanlı dakikalar yaşattı.

Adnan Mehmet Aslan’ın yazdığı, Burcu Taş’ın yönettiği Kaybolan Afacan tiyatrosu, çocukları büyü yaparak kendine köle etmek isteyen Gandalf isimli kötü bir büyücüyle, ailesinden gizli ormana giden Zeynep’in hikayesini anlatıyor. Oyunda Melis Çalgı, Vedat Arıcan, Efe Teker, Betül Özkaya ve Mehmet Ali Aslan’ın performansları ise göz dolduruyor.

 

http://eyupkultursanat.com/haber/kayolan-afacan-eyupteydi/

Çizgi Diyarında Öğrenme Mutluluğu

02 Nis 2013, Posted by admin in Basın

Göktürk Kültür ve Sanat Merkezi’mize bu hafta gelen çocuklar “Çizgi Diyarında Bir gün” adlı oyunu büyük bir keyifle seyrettiler.

Müzikal çocuk tiyatrosu olan “Çizgi Diyarında Bir gün”de çocukların eğitimi üzerinde duruluyor.

Çocukların izlediği çizgi filmlerin onların hayatlarındaki vazgeçilmez bir alışkanlık haline gelmiştir. Günlerden bir gün Berke çizgi filmlerin içine dalmış vakit geçirirken kendini izlediği bir çizgi filmin sihirli dünyasında bulur. Onlarla arkadaş olur, bilmediği pek çok şeyi onlardan öğrenir. Çizgi filmin hayal dünyası ve güzelliği onu hem eğlendirir hem de kitap okumayı sevdirir.

Berke bilmediği birçok şeyi tanıdığı ve kitap okumayı sevdiği için çok mutludur.

 

http://eyupkultursanat.com/haber/cizgi-diyarinda-ogrenme-mutlulugu/

Harry Potter ile Keloğlan

02 Nis 2013, Posted by admin in Basın

Harry Potter ile Keloğlan Halkalı Kültür ve Sanat Merkezi’nde çok beğenildi oyun sonu minik seyircilerimiz oyuncu abi ve ablalarıyla fotoğraf çektirdi.Sanata desteğinden dolayı Küçükçekmece Belediye Başkanı @temel67 Temel Karadeniz é teşekkürler.. @HalkaliKSM @Kucukcekmecemiz @birdirbircocuk @istanbultemasa

Mikrop ile Köpük

02 Nis 2013, Posted by admin in Basın

Cevahir Avm de oynanan Mikrop ile Köpük adlı çocuk oyunumuz çok beğenildi..Seyircimiz Çıkmak istemedi @funLab @birdirbircocuk