Birdirbir çocuk tiyatrosu | ŞEKER PAN (PETER PAN VE SİHİRLİ TAŞ)
Birdirbir çocuk tiyatrosu. Tiyatro İstanbul. İstanbul özel tiyatroları. İstanbul Tiyatro. Temaşa. Akademi temaşa. İstanbul temaşa.
Birdirbir çocuk tiyatrosu. İstanbul tiyatro, İstanbul Temaşa Tiyatroları. İstanbul çocuk tiyatrosu. Birdirbir çocuk tiyatrosu. Akademi temaşa İstanbul
3847
single,single-portfolio_page,postid-3847,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

ŞEKER PAN (PETER PAN VE SİHİRLİ TAŞ)

Category:

“ŞEKER-PAN”

(PETER PAN VE SİHİRLİ TAŞ)

Müzikli ve Danslı Çocuk Oyunu

Mutluluk mu, Öfke mi ?…

Peter Pan ve Wendy şehrin en meşhur lunaparkına gelmişlerdir. Var olmayan ülkede yaşayanların çocuk olarak kalmasını sağlayan sihirli taşı kaybederler. Bu taş dünyada kötü bir yetişkinin eline geçerse çocukların bütün yaşam isteğini alacaktır. Bu yüzden taşı aramaya başlarlar. Peter Pan ve Wendy arasında geçen konuşmaları duyan Selim de bu taşın peşine düşer. Kötü Büyücü Selim i kandırır, Taş ve taşın sahipleri hakkında duyduklarını ona anlattırır. Daha sonra taşı ele geçirir. Çocukları yakalayıp enerjilerini toplamak için şekerci kılığına girer. Wendy i, Peter Pan ı ve Selim i yakalar. Selim in kız kardeşi Zeynep i de yakalamak için uğraşırken farkında olmadan taşı düşürmüştür. O arada Zeynep taşı şeker sanarak alır. Büyücü Zeynep i de diğerlerinin yanına götürür. Peter Pan taşın Zeynep te olduğunu farkeder ve çocukları kurtarır. Hep birlikte büyücüye bir ders verirler. O artık sevimli bir şekerci amcaya dönüşmüştür.

KÜNYE

Oyun Adı: 

Eser: 

Yöneten :

Müzik: 

Dekor:

Kostüm:

Ses&Işık:

Oyuncular:

           

ŞEKER PAN (PETER PAN VE SİHİRLİ TAŞ)

Bilal Aydoğdu

Burcu Taş

 

Nazmi Karabacak

Deniz Karakaya

Sedat Cevrioğlu

Betül Özkaya,A.Mehmet Ali Aslan,Efe Teker,Vedat Arıcan,Melis Çalgı